İKHAKKIMIZDA

http://www.gavurgeci.com/iky İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışma sitesi 2008 yılında faaliyete başlamış olup, henüz kuruluş aşamasında olan sitemiz tamamen şeffaf, özveri ve karşılık beklemeden kullanıcılarının hizmetinde olmayı kendisine görev edinmiştir.

Tamamen paylaşıma açık, güncel, katılımcı ve büyümeyi hedef seçmiş bir site olmak yolunda ilerleyecektir. Öncelikli misyonumuz ülkemizin ekonomik gelişimine, insan kaynaklarının ve çalışanlarının bilinçlenmesine, birlik ve beraberliğin  yaşatılmasına katkıda bulunmaktır. Bu katkıyı sağlarken bu konuda en önemli kaynak olan insan  yani biz faktörünü en verimli şekilde değerlendirmek , değerini bilmesi gerekenlere hissettirmek, bu yolda istihdama da katkı sağlayarak işsizlikle mücadeleye de yardımcı olmak diğer önde gelen görevlerimiz olacaktır.

http://www.gavurgeci.com/iky web sayfalarında yer alan her türlü bilgi, yazı, zamanla oluşacağını düşündüğümüz http://www.gavurgeci.com/iky ekibi tarafından özenle takip edilerek incelenerek ve bu verilerin, yazıların hukuki kısıtlamalar çerçevesinde mümkün olan düzeyde güncelliği sağlanarak sitemiz daha da gelişecektir. Ancak, bu özene rağmen yine de tarafımızdan kaynaklanmayan, bilgimiz dışında gelişen ve sehven oluşan yanlış, eksik veya gecikmiş verilerin bulunması yüzünden doğabilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü şahısların uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı http://www.gavurgeci.com/iky sorumlu tutulamaz.

http://www.gavurgeci.com/iky